34º Troféu de Orientação do CPOCter 26-09-2023 16:36
Results CN Knock-out Semi Finaiscreated by MT2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stno Name                         YB Club                               Time 



SFM1  (6)               2.0 km  48 m   12 C         

    1   4373 Luís Silva                   94 [090] ADFA                         7:24 
    2   6201 José Pedro Fernandes         01 [102] .COM                         7:30 
    3   5299 ANDRÉ ROBERTO                02 [070] COC                          7:41 
    4   6164 Rodrigo Lima                 04 [085] A Montanha                   7:42 
    5   2728 Miguel Reis e Silva          87 [073] CMo Funchal                  8:08 
    6   6642 Pedro Patrocínio             07 [203] Oriented Aguiar              8:59 



SFM2  (6)               2.0 km  48 m   12 C         

    1  15448 João Magalhães               98 [102] .COM                         8:03 
    1   5737 Vasco Mendes                 02 [201] ADN Sesimbra                 8:03 
    3   6053 Pedro Lagarto                03 [022] CLAC                         8:23 
    4   1708 Gonçalo Mota                 81 [033] Clube TAP                    8:25 
    5  15671 Dinis Lopes                  05 [107] CAOS                         8:33 
    6   6929 Lucas Coelho                 07 [203] Oriented Aguiar              9:22 



SFM3  (6)               2.0 km  48 m   12 C         

    1   5636 Ricardo Esteves Ferreira     98 [090] ADFA                         7:28 
    2   5287 João Novo                    97 [102] .COM                         8:05 
    3   4103 Rafael Miguel                93 [007] Ori-Estarreja                8:12 
    4   7018 Guilherme Cravo              07 [090] ADFA                         8:16 
    5   5140 Sérgio Duarte                94 [102] .COM                         8:24 
    6   2593 Victor Delgado               67 [052] GD4C                         9:32 



SFF1  (6)               1.5 km  36 m   9 C          

    1   6488 Inês Augusto                 02 [102] .COM                         7:25 
    2   3156 Mariana Moreira              92 [094] CPOC                         7:27 
    3   7185 Alexandra Tadeu              08 [146] ES Pinhal Novo               8:31 
    4   5679 Ana Castanheiro              97 [102] .COM                         8:32 
    5   6320 Mariana São Bento            04 [085] A Montanha                   9:08 
    6   6582 Suzana Lampreia              76 [005] CP Armada                    9:13 



SFF2  (6)               1.5 km  36 m   9 C          

    1   6413 Leonor Ferreira              06 [201] ADN Sesimbra                 7:35 
    2   6515 Joana Canana                 06 [201] ADN Sesimbra                 8:54 
    3   2503 Susana Pontes                71 [070] COC                          9:28 
    4   5634 Carolina Caroço              98 [090] ADFA                         9:45 
    5   5758 Inês Perdigão                05 [073] CMo Funchal                  9:56 
    6   4587 Ana Margarida Vaz            76 [007] Ori-Estarreja               14:24 



SFF3  (6)               1.5 km  36 m   9 C          

    1   6446 Raquel Ferreira              80 [052] GD4C                         7:02 
    2   7054 Irina Soares                 98 [107] CAOS                         7:07 
    3   5880 Alexandra Serra Campos       06 [102] .COM                         7:30 
    4   5784 Carolina Rusga               06 [201] ADN Sesimbra                 7:59 
    5   6261 Sofia Inácio                 92 [073] CMo Funchal                  8:25 
    6   5745 Luísa Pinheiro               96 [102] .COM                        11:11